Hakkımızda

İlk bir araya geldiğimiz projede birbirimizi daha yakından tanımak için bir kahveye buluştuk ve meğer ikimiz de elimizde ufak birer hediye ile gelmişiz. Birimiz Eckhart Tolle’un ‘Var Olmanın Gücü’, diğerimiz de sevdiğin işi yapmakla ilgili bir duvar yazısı getirmiştik.  O gün bilmeden, ihtiyacımız olan mesajları birbirimize verdiğimizi fark ettik. 

Konu konuyu açtı, “Tuğba 20 yıldır yaptığın sponsorluk ve iş geliştirme yönetimini neden dijitale dökmüyoruz?” diyen Rana, işin fikir annesi olarak,  ilk tohumu attı.

Ben Rana, uzun yıllardır birçok farklı markanın oluşum, gelişim, organizasyon ve operasyon safhalarında çeşitli konumlarda çalıştım, OMM, Baksı ve İstanbul Modern gibi değerli müzelerin kuruluş ve oluşumunda rol aldım. Onlarca Vakıf, Dernek ve Projenin hayat bulmasına fon yaratmak için gayret ettim. Uzun zamandır aklımda geleneksel yöntemlerle ilerleyen bir işi dijital ortama entegre etme modeli vardı. Tuğba ile buluşunca ve onun yaptığı işin de tam bu olduğunu anlayınca, çabalarımızı, sürekli değişip gelişen dünyaya uyum sağlayacak bir dijital platforma dönüştürebileceğimizi konuştuk. Ve daha Pandemi ve Covid kelimelerini henüz tanımamıştık.

Ve ben de Tuğba, bu fikre çok heyecanlandım çünkü kurucusu olduğum Brandship markamla sponsorluk ve iş geliştirme yönetiminde ulaşabileceğim insan ve proje sayısı hep kısıtlı kalıyordu. Dışarıda bizi bekleyen daha birçok proje vardı.  Dijital iş modeli ile birlikte, hem markalara katma değer sağlayacak farklı projelere ulaşıp, hem de birçok kategorideki projenin hayat bulmasını sağlayacaktık.
Bu heyecanla beraber omuz omuza yola çıkmaya karar verdik. 

we-link-you’da amacımız projelerin ve markaların buluşmasında sağlam bir köprü olmak” dedik.

we-link-you’nun temelleri atılırken pandemi dönemi başladı ve biz bunun doğru yolda olduğumuza dair bir işaret olduğuna inandık. Bu süreçte WLY bize umut ve nefes oldu. Dijitalin gücünü hayatımızın her alanında hissediyorduk, we-link-you doğru bir fikirdi. Fakat bir şey vardı ki bu platformdan eksik kalmasını hiç istemedik.  “İyilik Yolunda Birlik Desteği”. Sponsorlar ve projeler kazanırken, mutlaka iyilik de kazanmalı dedik ve köprü olmayı başardığımız iş birlikleri için her ay seçtiğimiz bir yardım veya sivil toplum kuruluşuna veya dünyamızı güzelleştirecek bir projeyi desteklemeye karar verdik. 

Hepimiz birbirimize görünmeyen iplerle bağlıyız ve WLY ile bu bağı kuvvetlendirmek ve ortaya çıkartmak istiyoruz. 

Fikirler diğer fikirleri beraberinde getirirken ekibimizi oluşturmaya başladık. we-link-you’nun tüm dijital işleri ve pazarlama çalışmaları Seçil'de, projelerin koordinasyonu ve iş geliştirme tarafı ise Ece’de.

Bölünürsek azalır paylaşırsak çoğalırız, yolumuzda heyecanlıyız...

Rana Erkan Tabanca & Tuğba Parlak

Ekibimiz

 Rana

Kurucu Ortak

 Tuğba

Kurucu Ortak

 Seçil

Pazarlama Direktörü

 Ece

İş Geliştirme ve Satış Direktörü

 Şebnem

Finans

 Kübra

Hukuk Danışmanı

 Uğur

Yazılım Uzmanı

 Gazale

İş Analisti

 Hakan

Metin Yazarı

 Tolga

UX Designer